Položky 0
Přihlášení
Loading

Kniha 150 x 190 mm
5.9 x 7.5" 

Vaše kniha může být vytištěna od jednoho kusu po tisíce kusů. Vysoce kvalitní ofsetový tisk na perfektních strojích zajistí vynikající kvalitu výtisku. V nabídce je vždy čtyřbarevná obálka (CMYK), zatímco u vnitřního bloku si můžete vybrat z plnobarevné (CMYK) varianty nebo černobílé. Vazba je precizní pevná standardní PUR vazba. Taková, jakou používají světová vydavatelství, třeba Taschen... Dále si můžete vybrat mezi krásným papírem v matu nebo lesku anebo krásným papírem v kvalitě FSC®.

Nezapomněli jsme ani na povrchovou úpravu – lamino lesk, mat nebo bez úpravy. Každý z dvaceti možných formátů knih je vybrán tak, aby co nejlépe ekonomicky využíval formát tiskového archu, takže vždy šetříte své náklady! Už žádné odpady! Taktéž výběr počtu stránek je promyšlen tak, aby se perfektně vešly na arch.
Ať si vyberete jakoukoli variantu, vždy dostanete to nejekonomičtější řešení!

 

Tisk »
Standard CMYK
 
Knihařská vazba »
PUR perfektní
vazba.
Trvalá,
profesionální
vazba.
 
Spad »
3 mm

 

Dodací lhůta zahrnuje zaslání objednávky, dodání kvalitních dat pro výrobu, přijetí platby formou PayPal, vlastní výrobu a dodání zboží na místo určení (v rámci EU+Andorra, Norsko, Švýcarsko).

Obdržení/potvrzení přijetí platby:

Podmínkou pro zahájení výroby je obdržení platby formou PayPal.

Dodání dat pro výrobu:

Data pro výrobu musí být uploadována v požadovaném formátu. V ceně Vašeho produktu je kontrola dat precizním softwarem Pitstop. Pokud i přes tuto kontrolu nalezneme v datech neshodu, budeme Vás ihned kontaktovat! V tomto případě může dojít ke zpoždění zahájení výroby. Tímto si vyhrazujeme právo na pozdější dodání produktu.

Termíny výroby:   

Termíny zahrnují i případné objednání většího množství produktů. Pokud bude Vaše objednávka menší, zkrátí se i výrobní čas. Můžete očekávat, že produkt obdržíte dříve.

K výrobnímu času je třeba přidat čas na dopravu zboží do Vaší destinace viz. níže uvedená tabulka. O všech etapách výroby a expedice Vás budeme průběžně informovat!

Kategorie         pracovních dní

Knihy                           7- 20

Katalogy                      4 - 9

Letáky                          3 - 7

Doprava zboží na místo určení:

Dopravou se rozumí nakládka zboží u výrobce a jeho následné dodání na místě určení.

Standardní doprava je zahrnuta v ceně zboží v případě, že zboží bude dodáno v rámci Evropské Unie + sousedící země ( Andorra, Norsko, Švýcarsko).

Pokud místo určení leží mimo EU, pak je cena zboží kalkulována EX-WORKS – celková cena zboží zahrnuje pouze vlastní výrobu – tedy bez dopravy a zboží je třeba vyzvednout v našem výrobním závodě na adrese: Iva Vodáková – Durabo, Na Stráni 1301, Čelákovice 250 88, Česká republika. Jestliže si přejete dopravu zajistit, velmi rádi Vám nabídneme kalkulaci.

V případě zájmu o expresní dodání nebo dopravu mimo EU jděte prosím na:

support@durabo.cz

 

 

TERMÍNY DODÁNÍ

Pracovních dní

2

3

4

7

Německo (neobsahuje něm.ostrovy)

Dánsko

Francie

Norsko

Maďarsko

Andorra

Portugalsko

Belgie

 

Velká Británie

Španělsko

Nizozemsko

 

Irsko

 

Lucembursko

 

Itálie

 

Švýcarsko

 

Finsko

 

Rakousko

 

Švédsko

 

Polsko

 

Slovinsko